O nás

"Spokojní klienti sú skutočným dôkazom kvality."

Spoločnosť WooDecor, s.r.o. vznikla v roku 2019 a nadviazala na predchádzajúce bohaté skúsenosti so stavebnou činnosťou a interiérovým dizajnom majiteľa firmy získané v zahraničí. Spoločnosť sa venuje realizácii stavieb na kľúč, komplexnej exteriérovej a interiérovej stavebnej činnosti, výrobe nábytku na mieru a predaju dizajnových interirových doplnkov. K našim riešeniam ponúkame aj 3D vizualizácie, konzultácie a poradenskú činnosť v oblasti architektúry a interiérového dizajnu.

Pre vytvorenie originálneho vzhľadu interiéru obytného aj biznis priestoru ponúkame široký výber rámov dizajnových zrkadiel, unikátnych machových obrazov ale aj originálneho atypického nábytku ručnej výroby.

Sme kreatívna firma ktorá má na slovenskom trhu jedinečné postavenie. Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka, ktorá je skutočným dôkazom kvality. 

wooddecor ponuka

 

Hlavný partner

solema logo 500

Generálnym partnerom spoločnosti WooDecor, s.r.o. je spoločnosť Solema s.r.o., ktorej portfólio tvorí dodávka, montáž a servis:

Okrem montáže poskytuje aj servisnú a poradenskú činnosť.

solema sk

Kompletná rekonštrukcia bytu

Stavajte a rekonštruujte s profesionálmi a bývajte bez starostí! Zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu práce, profesionalitu, ústretovosť, čestnosť a poctivosť. Vďaka širokému záberu našich činností nám môžete rekonštrukciu bytu či domu zveriť od začiatku až do konca. 

Čítať ďalej...

Stavba domu na kľúč

Spoľahlivý spôsob výstavby, ktorý Vás zbaví starostí.

Čítať ďalej...

Kontaktujte nás

info@wdecor.sk

+421 918 887 566

napíšte nám

Napíšte nám - je to jednoduché!

WooDecor, s.r.o.


WooDecor, s.r.o.

icon fb icon insta

Kontakt

Woodecor, s.r.o.

Okružná 2057/11
026 01 Dolný Kubín
Slovensko

+421 918 887 566
info@wdecor.sk

Kontaktná osoba

Dalibor Madera

Dalibor Madera
+421 918 887 566
dalibor@wdecor.sk

Stránka wdecor.sk a naši partneri používajú technológie cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.