Masívny nábytok

Potrebujete nábytok do kuchyne, spálne, obývačky, kúpeľne či kancelárie, predajne alebo akejkoľvek prevádzky? Alebo hľadáte dizajnový kúsok, ktorý navodí atmosféru luxusu? Náš ručne robený nábytok je vyrábaný výlučne z prírodných materiálov. každý vyrobený kus je originálny a jedinečný.

Ponúkame tiež výrobu nábytku na mieru. Kompletné zariadenia interiérov, kuchynské linky, vstavané skrine, spálňové zostavy, obývacie zariadenia, kancelárske priestory, ambulancie, salóny, reštauračné zariadenia. Každá jedna zákazka je individuálne prispôsobená na mieru podľa požiadaviek zákazníka. 

Pri výrobe používame prírodné suroviny a nábytok zhotovujeme spôsobom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Zároveň používame vysoko kvalitné materiály a komponenty.

Nábytok na mieru

Kuchyne

Spálne

Kúpeľne

Obývacie izby

Dizajnový nábytok

Kompletná rekonštrukcia bytu

Stavajte a rekonštruujte s profesionálmi a bývajte bez starostí! Zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu práce, profesionalitu, ústretovosť, čestnosť a poctivosť. Vďaka širokému záberu našich činností nám môžete rekonštrukciu bytu či domu zveriť od začiatku až do konca. 

Čítať ďalej...

Stavba domu na kľúč

Spoľahlivý spôsob výstavby, ktorý Vás zbaví starostí.

Čítať ďalej...

Z našich referencií

Kompletná rekonštrukcia bytu

Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane zmeny dispozície z dvojizbového na trojizbový. Zmena dispozície bola možná tiež vďaka kompletnej rekonštrukcii elektroinštalácie a zdravotechniky. Po rekonštrukcii je byt väčší, priestrannejší a luxusnejší.

Čítať ďalej...

Masívny nábytok

Pri výrobe používame prírodné suroviny a nábytok zhotovujeme spôsobom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu.

Čítať ďalej...

Pohostinstvo v Terchovej

Kompletná rekonštrukcia pohostinstva v Terchovej.

Čítať ďalej...

Kontaktujte nás

info@wdecor.sk

+421 918 887 566

napíšte nám

Napíšte nám - je to jednoduché!

WooDecor, s.r.o.


WooDecor, s.r.o.

icon fb icon insta

Kontakt

Woodecor, s.r.o.

Okružná 2057/11
026 01 Dolný Kubín
Slovensko

+421 918 887 566
info@wdecor.sk

Kontaktná osoba

Dalibor Madera

Dalibor Madera
+421 918 887 566
dalibor@wdecor.sk

Stránka wdecor.sk a naši partneri používajú technológie cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.