Blog

Demo Post

Stavajte a rekonštruujte s profesionálmi a bývajte bez starostí! Zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu práce, profesionalitu, ústretovosť, čestnosť a poctivosť. Vďaka širokému záberu našich činností nám môžete rekonštrukciu bytu či domu zveriť od začiatku až do konca. 

Dôkladne s vami prediskutujeme potrebné detaily, aby bol byt zhotovený podľa vašich predstáv a váš zámer profesionálne zrealizujeme. My sa postaráme aby bola robota odvedená s vysokou kvalitou, čo najväčšou presnosťou a úplnou spokojnosťou z vašej strany. Naplníme vaše túžby, sny a predstavy o novom bývaní.

Na obrázkoch si môžete pozrieť kompletnú rekonštrukciu bytu v našej realizácii. Byt prešiel zmenou dispozície z dvojizbového na trojizbový. Spoločnosť WooDecor zabezpečovala celú rekonštrukciu - búranie priečok a panelov, demontáže podláh, vyrezanie dverných zárubní, rezanie železobetónových stien, zhotovenie nových rozvodov vody, odpadu, kompletné riešenia v oblasti vykurovacích telies, kompletná rekonštrukciu elektroinštalácie, murárske a obkladačské práce, sadrokartónové prvky a podhľady, dodávku a odbornú montáž sanity, dodávku a montáž interiérových dverí, maliarske a natieračské práce, renovácie parketových podláh, dodávku a montáž všetkých podlahových krytín, výrobu a montáž kuchynských liniek a nábytku na mieru a na záver tiež upratovacie služby.

Stavebná činnosť

Ponúkame stavebnú činnosť v interiéroch a exteriéroch, stavby na kľúč, 3D vizualizácie a odborné poradenstvo pri realizácii vašich predstáv. Zabezpečujeme aj realizácie a renovácie interiérov.

Čítať ďalej...

Dizajnové zrkadlá

Zdá sa vám, že priestoru, v ktorom bývate alebo pracujete chýba esprit, elegancia a nádych jedinečnosti? Zrkadlo s luxusným dreveným rámom dokáže urobiť s každým interiérom divy. Naša široká ponuka toho najkvalitnejšieho na trhu vás presvedčí.

Čítať ďalej...

Machové obrazy

Hľadáte spôsob ako ozvláštniť interiér svojho bytu alebo kancelárie? Máme riešenie! Machový obraz, či zrkadlo - harmónia originality dizajnu a krásy prírody! Ak chcete mať prírodu stále na dosah ste na správnej adrese.

Čítať ďalej...

Nábytok na mieru a atypický nábytok

Nábytok do každého priestoru + doprava + montáž od WooDecor = vaša 100%-ná spokojnosť!

Čítať ďalej...

Kontaktujte nás

info@wdecor.sk

+421 918 887 566

napíšte nám

Napíšte nám - je to jednoduché!

WooDecor, s.r.o.


WooDecor, s.r.o.

icon fb icon insta

Kontakt

Woodecor, s.r.o.

Okružná 2057/11
026 01 Dolný Kubín
Slovensko

+421 918 887 566
info@wdecor.sk

Kontaktná osoba

Dalibor Madera

Dalibor Madera
+421 918 887 566
dalibor@wdecor.sk

Stránka wdecor.sk a naši partneri používajú technológie cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.