+421 918 887 566

icon fb icon insta

O nás

Spoločnosť WooDecor, s.r.o. vznikla v roku 2019 a nadviazala na predchádzajúce bohaté skúsenosti so stavebnou činnosťou a interiérovým dizajnom jej majiteľa, ktoré získal v zahraničí. Spoločnosť sa venuje realizácii stavieb na kľúč, komplexnej exteriérovej a interiérovej stavebnej činnosti, výrobe nábytku na mieru a dizajnového nábytku. K našim riešeniam ponúkame aj 3D vizualizácie, konzultácie a poradenskú činnosť v oblasti architektúry a interiérového dizajnu.

Naša spoločnosť taktiež ponúka originálne luxusné dizajnové zrkadlá a jedinečné machové obrazy, ktoré sú 100% prírodným produktom a uspokoja tak všetkých milovníkov umenia, ktorým ekológia a pozitívny vzťah k prírode nie sú ľahostajné.

"Spokojní klienti sú skutočným dôkazom kvality."

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita
služieb a tovarov

Dizajn a originalita

Dôraz na dizajn
a originalitu

Rýchle dodanie

Rýchle dodanie

Zákaznícky servis

Zákaznícky servis

Poradenstvo

Poradenstvo

Komplexné riešenia

Komplexné riešenia

Naše realizácie

WooDecor Blog

 

Novinky a aktuality zo sveta dizajnu

Nechajte si poradiť od skúseného dizajnéra, ktorý vám ponúka tipy a triky ako urobiť svoj interiér príjemným a atraktívnym miestom. To najzaujímavejšie od známych dizajnérov vždy v našom blogu.

Čítať viac

Napíšte nám - je to jednoduché!

WooDecor, s.r.o.


WooDecor, s.r.o.

icon fb icon insta

Kontakt

Woodecor, s.r.o.

Okružná 2057/11
026 01 Dolný Kubín
Slovensko

+421 918 887 566
info@wdecor.sk

Kontaktná osoba

Dalibor Madera

Dalibor Madera
+421 918 887 566
dalibor@wdecor.sk

Stránka wdecor.sk a naši partneri používajú technológie cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.